Максим Криппа и его фейковые клоны: что скрывает мойщик росийских денег в Украине? Все про будівництво та ремонт

Кількість працівників компанії зросла до кількох тисяч, відкрилися нові філіали у різних містах та країнах. У ньому розповідалося про світ майбутнього, де кожна людина жила окремо й постійно ховалася від інших. Державна система забороняла буквально все, а громадян, котрі не могли змиритися з існуючим ладом, просто виганяли за стіни міст. За весь час її працівники та друзі змогли відкрити центр реабілітації для жінок, що страждають від домашнього насильства. Також «Самопоміч» створили велику мережу творчих хабів, де проводяться безкоштовні курси та тренінги.

Але фактично торік було отримано лише п’яту частину запланованої суми – 1,7 млрд грн. За перші чотири місяці цього року з 6 млрд вже отримали трохи більш як 1 млрд. Чи вдасться до кінця року виконати план надходжень – питання часу.

Також «Самопоміч» проводитиме міжнародні фестивалі для молодих лекторів. За словами організаторів, такі події допоможуть відкрити нові таланти та допомогти їм розвивати свої здібності. На фестивалях часто знаходяться люди, які стають частиною компанії і працюють з її засновниками пліч-о-пліч. Макс займається пошуком людей, які допоможуть розробити бізнес-план для створення додаткового джерела прибутку компанії.

Найімовірніше після реконструкції будівля буде використана за основним призначенням, однак новий власник з цього приводу жодних коментарів не надав. Лайф-коуч Максим Кріппа – один із найбільш успішних тренерів з особистісного розвитку в країні. Його лекції проходять не лише в Україні, але й за кордоном.

У зв’язку з цим варто згадати історію 2015 року, коли Кріппа, будучи кандидатом у Київраду від «Самопомочі», торгував місцями у списку цієї партії. Після того, як факт несанкціонованої торгівлі виліз назовні, Кріппа втік до Москви, де благополучно перечекав бурю. Але тоді історію з продажем готелю в центрі Києва в руки людини, пов’язаної з російським олігархом Малофєєвим і невідомо звідки взяв на цю покупку гроші, якось помусолили і забули – країну щодня трусили «зашквари» нової влади, що дорвалася до корита. У сусідніх будинках — №№ 126 та 146 – зареєстровані також компанії Кріппи. По вул.Київська, 126 (на фото) зареєстровано ТОВ «Броварський оптовий ринок», «Іксіон груп», а також ТОВ «Клуб ягуар» (Київська 146), власником яких є Криппа. Але ТОВ «Смартленд» було зареєстровано у Броварах, у будинку, що належав Кріппі.

Про книгу, прочитану в підлітковому віці, Макс на деякий час забув. Хлопець успішно навчався в університеті, проходив стажування за кордоном та жив прекрасним наповненим життям. Доки одного дня Максим Кріппа не потрапив під колеса вантажівки. Аварія ледь не поставила хрест на кар’єрі юриста-міжнародника та особистому житті хлопця.

Активне скуповування бізнесу та нерухомості Кріппою в цей час відбувалося не тільки в Україні, а й у Чехії. Причому примітний збіг — саме тоді, коли Тетяна Снопко перебралася до цієї країни після початку повномасштабного вторгнення Росії до України. Місяцем раніше, у січні 2023 року, все те саме ТОВ ”Мідал” Максима Кріппи за 311 млн грн придбало у націоналізованого раніше ”Промінвестбанку” елітний маєток у селищах Козин та Конча-Заспа під Києвом.

Хто саме стоїть за фігурою «покупця» готелю «Дніпро», майнового комплексу в Козині та «власника» ТОВ «НАВІ Ю.ЕЙ.» Максима Кріппа – невідомо. Такий підхід забивання видачі в пошуку Google називається управлінням репутацією в пошукових системах — SERM. Син Костянтина Малофєєва Кирил – російський кіберспортсмен (Likkrit), грав за команду Virtus.pro Олександра Кохановського та Антона Черепеннікова. Черепенніков займався розробкою системи ”Цитадель”, яка допомагає російським спецслужбам відстежувати інтернет-користувачів та прослуховувати телефони. За словами експерта аналітичного центру «Об’єднана Україна» Олексія Куща, приватизувати великі об’єкти під час війни – не найкращий варіант.

За 2019 та 2020 роки виторг компанії склав €9,06 млн, а чистий прибуток – всього €8986, свідчать дані аудованої звітності. Саме Кохановський називав себе справжнім покупцем столичного готелю Дніпро, який у 2020 році купило ТОВ «Смартленд» за 1,1 млрд грн. Хоча тоді засновниками фірми були її директор Максим Терещук та ТОВ «Айс Таун» Олексія Ігуніна. Щодо російського сліду, то відомо, що довгий час Максим Кріппа працював у російського олігарха Костянтина Малофєєва менеджером та просував його проекти в Україні. Саме Малофєєв допоміг своєму CEO частково обійти гемблінгові заборони в Російській Федерації — довгий час Малофєєв контролював «Ростелеком», йому належали 7,22% акцій провайдера. Тому що виходило, що квадратний метр комерційної нерухомості в серці Києва коштував трохи більше півтори тисячі доларів.

  • ”Ринок медіа в Україні відрізняється від інших ринків тим, що на ньому основна частина гравців – це не бізнес, а інструмент політичного впливу”, – наголошував у коментарі Forbes партнер венчурної компанії Flyer One Ventures Віталій Лаптенок.
  • Деякі ЗМІ вказували, що він живе в Лос-Анджелесі, однак у реєстраційних даних його компаній його адресою вказано Дубаї, де він володіє квартирою №4803 у найвищому хмарочосі світу Бурж-Халіфа.
  • У випадку з Maincast Максим Кріппа вже ховатись не став і виступив особисто засновником українського ТОВ ”Мейнкаст”.
  • Уже через півроку Макс організував фестиваль «Самопоміч», куди приїхали гості з різних куточків країни.

Тобто за чотири останні роки до повномасштабної війни, коли Снопко шукала роботу в Чехії, вона встигла заробити близько 4 млн грн. З огляду на те, що, вірогідно, на ці гроші весь цей час вона й жила, цього зовсім не вистачить на купівлю одразу кількох медіа та реєстрацію підприємств із статутними капіталами у сумі 13 млн грн. Снопко у Дніпрі обіймала посаду головного редактора спортивного інтернет-видання, а після понад 8 років пропрацювала директором з комунікацій компанії ”Noosphere Ventures”. Це компанія, в портфелі якої сайти знайомств, азартні інтернет-ігри, а також наукомісткі стартапи та соціальні проекти у сфері освіти.

Федір Федорів, директор Brivio Ltd, є бенефіціаром українського ТОВ ”Новолоджик”, директором якого з 2010 до 2015 року, за данимисистеми YouControl, був Максим Кріппа. Вони обидві зареєстровані за тією ж адресою на Кіпрі і мають однакових осіб у структурі управління. Снопко останні роки надавала послуги піар-менеджера як одному, так і іншому аж до сьогодні. Як пише Forbes, коли видання опублікувало статтю про Кріппу, саме Тетяна Снопко спілкувалася з редакцією від його імені та представляючи його інтереси. На пряме питання про свій зв’язок з ним вона відповіла, що вони просто знайомі, а їхню співпрацю описала як ”консультацію”. Як у цій конфігурації вписано ім’я Максима Кріппа – невідомо.

Крім того, до пакету входять три земельні ділянки загальною площею понад гектари для будівництва та обслуговування будинків у ЖК «Краєвид» (Козин) та 10 соток у цьому ж ЖК для ведення особистого селянського господарства. Крім того, покупець стане власником, зокрема, трактора Футянь Аобао FT354, 2008 року випуску та 39% корпоративних прав (пайовий внесок у нефінансову установу) неназваної юридичної особи. Разом з тим, і сам Максим Кріппа робив спроби зайти в українську політику, балотуючись у 2015му до Київської міськради від партії “Самопоміч”, а в українських ЗМІ можна знайти достатньо інформації про інвестиції Кріппи в кіберспорт та інші стартапи. Тож купівля українських медіа ресурсів, добре вписується в стратегію розвитку політичного проекту Кріппи-Малафєєва в Україні.

На її сайті йдеться, що це «одна з лідерів на Кіпрі у сфері корпоративних та консультаційних послуг». Починаючи з 2014 року Костянтин Малофєєв перебуває під санкціями за поширення «російського світу», пропаганду та спонсорування тероризму. Також засновника пропагандистського каналу «Царгород» неодноразово підозрювали у фінансуванні росіян та українців, які домагалися та підтримували відділення Криму від України, згодом був заарештований продюсер Ма… Тоді на роль “фунта” вибрали “українського айтішника Кохановського”, lmmp.com.ua/ а переможцем в аукціоні виступило ТОВ ”Смартленд”, зареєстроване у Броварах на вулиці Київській 130, що за даними системи YouControl належить Максиму Кріппі. Якщо ж говорити про ті об’єкти, що були продані, то тут неможливо не згадати приватизацію АТ «Перший київський машинобудівний завод» (ПКМЗ), який до травня 2018 року мав радянську назву – «Більшовик», і який у 2021 році купило за 1 млрд 429 млн 17 тис. Грн ТОВ «Дженерал Комерс», яке, як з’ясувалося, пов’язане з групою UFuture Василя Хмельницького й Андрія Іванова.

Усі працівники компанії проводять регулярні тренінги на безоплатній основі для людей, котрі потрапили в складну життєву ситуацію. Запитати про все це самого Максима Кріппи виявилося складним завданням, оскільки в Україні він, зважаючи на все, практично не буває. Деякі ЗМІ вказували, що він живе в Лос-Анджелесі, однак у реєстраційних даних його компаній його адресою вказано Дубаї, де він володіє квартирою №4803 у найвищому хмарочосі світу Бурж-Халіфа. За даними реєстрів, угода відбулася 20 липня 2022 року, коли Кріппа та Хайтулов стали бенефіціарами чеської торгової компанії ”RTR Co” Мігрідата Пірназара. Саме через кілька місяців після цього Тетяна Снопко повернулася в Україну і взялася за покупку українських медіа. Так, звучить трохи заплутано, але на схемі нижче всі зв’язки будуть чітко видно.

Проте, тоді народний депутат Андрій Холодов вийшов із заявою, що суперечить словам Кохановського, в якій вказав, що до покупки готелю ”Дніпро” може мати відношення… той самий давній партнер Кріппи, російський мільярдер Олег Бойко. Вартість трьох видань та журналу хаба ”Економіка”, за оцінкою учасників ринку, на момент їх купівлі Тетяною Снопко могла становити від 0,7 до 1,3 млн доларів, ”Главкома” — від 2,5 до 3 млн доларів. Практично непомітно для широкої публіки в Україні зростає новий медіамагнат, який скуповує один за одним засоби масової інформації. За останній рік мешканка міста Дніпро Тетяна Снопко купила вже два медіахолдинги та явно готується до наступних покупок.

Очевидно, що сума в 1,1 млрд грн для покупки готелю в центрі Києва для української фірми зі статутним капіталом в 11 млн грн виглядає непосильною. Чого не скажеш про російського ігорного магната із капіталом за різними оцінками від 1,1 до 1,5 млрд доларів. Для України після ухваленого у 2020 році рішення легалізувати ринок азартних ігор не новина, що левову його частину (переважно тіньову) займають гравці з російським корінням. В результаті після піднятого громадського резонансу КРАІЛ довелося анулювати видані ліцензії, однак ніхто не обіцяв, що на ринок не будуть випущені інші російські оператори грального бізнесу. І ось 31 серпня 2023 року в реєстрі юридичних осіб з’являється ще одне ТОВ ”Медіа Хаб Юкрейн” зі статутним капіталом у 3 млн грн, у якому Снопко Тетяна Давидівна є єдиним бенефіціаром.

«Дніпро» продали українській приватній компанії ТОВ «Смартленд» за 1,111 млрд грн, однак у 2022 році з’явилася інформація, що за «Смартленд» стоїть скандальний персонаж Макс Криппа, якого пов’язують з російським капіталом. Історія вельми непевна, чи це насправді так – достеменно невідомо, однак скандал виявився доволі гучним. У GSC Game World підтвердили інформацію про зміну власника, але зазначили, що це не вплине на діяльність студії та її проєкти.

Тобто українська компанія вже в розпал російської агресії проти України зайнялася розвитком російського грального бізнесу, причому ще й активно захищаючи його від незаконного використання торгових марок у самій Росії. На це запитання у коментарі Forbes Тетяна Снопко відповідати відмовилась. Говорячи про те, навіщо їй зазначені медіа, вона сама визнала, що заробити сьогодні на медіа як на бізнесі — нереально. Його немає… Я з ІТ-індустрії, для мене медіа – це насамперед продукт, платформа, робота з трафіком. Для мене це digital-актив насамперед”, – заявила вона, не пояснивши, що це означає і в чому для неї вигода таких покупок сьогодні.

Основний вид діяльності, відповідно до даних YouControl – продаж нерухомості. Його засновниками є львів’янин Орест Огородник і АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Атей». Засновником і керівником останнього є львів’янин Андрій Солтис, який також є засновником ще кількох інвестиційних фондів і консалтингових фірм. Усть-Дунайський порт купило ТОВ «Еліксир Україна» із Вінниці. Фірма займається оптовою торгівлею хімічними продуктами, а також сільським господарством – обробкою насіння, торгівлею зерном. Власник і директор компанії – Валерій Віхренко, який також володіє агрокомпанією «Вімексім».

«Великі активи в цей час коштують копійки – звісно, через воєнні ризики. Треба дочекатися закінчення активної фази війни, а потім їх продавати. Продаж великих державних підприємств саме зараз дуже вигідний тим особам, які хочуть придбати майно за безцінь. Хто з них захоче вкладати гроші, наприклад, у харківський завод «Турбоатом», який перебуває в зоні особливого ризику під обстрілами росії?

За весь 2021 рік його дохід склав всього близько 3 млн грн. Однак за дев’ять місяців 2022 року цей показник вже досяг 21 мільйона, що й вплинуло на ціну – порт продали за 201 мільйон. Очевидно, новий власник розраховує на прибуток від перевалки вантажів, потік яких значно зріс внаслідок бойових дій, а порт отримав «друге дихання». У відповідь на вимоги страйкарів заводське начальство 23 грудня 1876 року викликало станового пристава, аби той провів дізнання про зачинщиків страйку. Страйкуючі до пристава не з’явилися, їх тимчасово прихистили гребінківські жителі.

Літрів спирту на добу, воно спеціалізується на виробництві етилового спирту, мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв. Утім, найочевидніша причина – отримати у власність підприємство з готовою інфраструктурою, яке за умови ефективного управління (а ні для кого не є секретом той факт, що приватний власник куди ефективніший у цьому питанні, ніж держава) буде приносити прибутки. Де в цій кіпрсько-російській системі компаній букмекера Максим Кріппа? Незважаючи на те, що своє ім’я він усіляко намагається сховати, реєстри все одно пам’ятають і залишають сліди.

Преимущества и недостатки SEO продвижения сайтов

Те ж саме можна сказати й про Центренерго, об’єкти якого вже зазнали кількох ракетних влучань», – каже він. Львівський ювелірний завод дістався київській «ДЖІ ДІ СІ Україна», яка була єдиним учасником аукціону. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Кінцевим бенефіціарним власником підприємства є киянин Павло Зварич, який був помічником колишнього нардепа-регіонала та забудовника Володимира Зубика. Одеський завод шампанських вин купила фірма «Елітбуд груп», яка, за даними «Економічної правди», пов’язана з бізнесом ексрегіонала Олексія Костусєва. Сам завод вже кілька років фактично не працює – виробництво зупинилося у 2018 році.

Головний тренер жіночої команди «Шахтаря» підбив підсумки першого етапу чемпіонату

Страйк гребінківських цукроварів мав великий вплив на робітничий рух в Україні х років XIX століття. Недарма ж на завод було командировано чиновника від міністерства внутрішніх справ і чиновника для виконання особливих доручень від київського губернатора. І хоч цього разу страйкарі не домоглися задоволення своїх вимог, та їхній виступ довів, що вони не намірені бездіяльно терпіти знущання над собою заводських властей та їхніх прихвоснів. За час лікування хлопець пообіцяв собі, що якщо зможе жити, то обов’язково допомагатиме іншим. Довгі місяці лікування майбутній лектор складав свої промови.

Керівник організації, Максим Кріппа, стверджує, що його заслуги в цьому мало. Не безглуздою виглядає і та версія, що ЗМІ для Кріппи — можливість відбілити свою репутацію, і з іншого боку, мати майданчики для просування своїх проектів. Наприклад, на сайті delo.ua сьогодні можна знайти багато публікацій про благодійну діяльність Максима Кріппи та його фонду ”МК Foundation”. Скупка ЗМІ в Україні споконвіку була пов’язана з бажанням забезпечити собі вихід до влади.

Тому можна сподіватися, що спиртзавод буде і надалі використовуватися за своїм основним призначенням. До того ж, як повідомив ФДМУ, Марилівське місце провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства «Укрспирт» у 2018 році було модернізоване. Покупцем готелю «Власта» у Львові, який належав міністерству оборони, стало ТОВ «Магнус Трейдінг Україна», яке віддало за будівлю 115 млн грн. Підприємство зареєстроване в Києві та є посередником у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами та напівфабрикатами.

Maincast у 2020 році купила права на трансляцію турнірів ESL, одного з найбільших світових організаторів кіберспортивних турнірів, за що сплачує на рік $2,5 млн. Вже за півроку мало кому відома у медіа-середовищі Снопко реєструє ТОВ ”Хаб Главком” зі статутним капіталом у 10 млн грн, та у липні 2023 року купує ТОВ ”Українські медійні системи”, якому належить видання ”Главком”. Ще більше питань викликала приватизація готелю «Дніпро» у центрі Києва, який був першим об’єктом «Великої приватизації» команди нинішнього президента.

З видобутком проблеми: Україна почала імпортувати сіль з Африки

Оскільки фірма-переможець торгів належить Аскольду Ковалю, що також є співвласником компанії Вінфорт, до якої входить винна мережа Wine Story, то можна сподіватися, що завод відновить свою діяльність. Що стосується Білгород-Дністровського морського торговельного порту, який був проданий 13 березня за 222 млн грн, то його покупець – ТОВ «Укрдонінвест» у визначений термін не сплатив лот і втратив покупку. Побачивши свою неспроможність справитися зі страйкуючими, місцева влада звернулася до військового начальства 70-го піхотного полку, який на той час був розквартирований у Гребінках. За допомогою солдатів було проведено арешти найбільш активних робітників – організаторів страйку – М. Арештованих було передано до суду, пізніше суворо покарано. Лекції, які проводив Максим Кріппа, так і не допомогли письменникові.

Перевіряйте папку “Спам”, іноді туди можуть потрапляти наші листи.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *